Gry komputerowe z udziałem motorów

Chyba nie ma takiej osoby, która od czasu do czasu nie lubi sobie pograć na komputerze. Jedni preferują strategiczne gry inni strzelanki, każdy znajdzie coś dla siebie. Dla fanów motoryzacji, twórcy gier również przygotowali sporą ilość tytułów. Wśród nich znajdziemy gry, w których przyjdzie nam sterować samochodem, jak i motorem, często też jest możliwość wyboru.

Zamiłowanie do symulatorów jazdy

W ostatnich czasach dużą popularnością cieszą się gry będące symulatorami rozmaitych maszyn i zawodów. Popularne są zwłaszcza gry, w których można wcielić się w rolę kierowcy ciężarówki lub rolnika. Dla fanów motoryzacji również znajdzie się wiele tytułów, wśród symulatorów. Gry wyścigowe cieszą się olbrzymią popularnością. Jako przykład tego typu gry można wymienić chociażby serię MotoGP.

Czy ktoś to jeszcze pamięta?

Nieco starsi gracze z pewnością, mieli w młodości do czynienia z pewną ciekawą grą. Gra ta jest jednym z popularniejszych tytułów tamtych czasów, w których głównym motywem była jazda na motorze. Co prawda nie był to klasyczny wyścig, a raczej gra zręcznościowa, jednak rozgrywka była niesamowicie pasjonująca. Mowa tutaj o klasycznej Elastomanii. Każdy kojarzy chyba charakterystyczne dźwięki towarzyszące rozgrywce oraz długie godziny spędzone nad kolejnymi poziomami.